Noc v škole 3. B a 4.A
19. júna žiaci z 3.b a 4.a triedy sa vo večerných hodinách stretli v priestoroch školy. Najprv si pripomenuli život Márie Rázusovej - Martákovej, vytvorili plagáty, zahrali vybíjanú vo veľkej telocvični, zatancovali a nakoniec hľadali poklady súvisiace so životom spisovateľky. Potom už len rozprávka na dobrú noc a pekné sny v škole !
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
18. 6. 2015 8:00
Dátum poslednej aktualizácie:
25. 8. 2017 13:19
