Výstava v Čiernom orli
Dňa 12.9. 2019 1. oddelenie navštívilo výstavu Maľby na sklo. Výstavy sa zúčastnilo 17 detí. Veľmi sa im páčili výrobky ako napríklad fľaša s namaľovaným slnkom, ale aj iné rozprávkové motívy na skle. Deťom sa veľmi páčila aktivita maľovania na plexisklo.
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
13. 9. 2019 9:30
Dátum poslednej aktualizácie:
13. 9. 2019 9:37
