Vernisáž v SMOPaJ
Vo štvrtok 4. apríla sa deti z 1. a 3. oddelenia zúčastnili slávnostného otvorenia výstavy Noční lovci - sovy. Deti si mohli pozrieť krásnu výstavu o sovách, vytvorili si z papiera sovie hlavy, ale najväčším zážitkom bolo, že si mohli pohladkať Plamienku driemavú - jednoročnú sovičku.
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
15. 4. 2019 6:17
Dátum poslednej aktualizácie:
15. 4. 2019 6:25
