Obsah

Oznam k administrácii prihlášok na SŠ

Typ: ostatné
Informácie pre zákonných zástupcov žiakov 9.ročníka, 5. ročníka a nižšie končiacich žiakov.

Dňa 22. 4. 2020 ( streda)  čase od 14:00 hod. - 16:hod.  bude umožnené  zákonnému zástupcovi zrealizovať administráciu prihlášky žiaka na SŠ. V rámci tohto úkonu  zákonný zástupca spoločne so žiakom zrealizuje kontrolu prihlášky na SŠ. Súhlas vyjadrí svojim podpisom zákonný zástupca a žiak. Zároveň zákonný zástupca prevezme zápisný lístok na SŠ.

Rodičia a žiaci  musia mať pri vstupe rúško (alebo inú účinnú ochranu úst a nosa). Do budovy školy ich bude vpúšťať  správny zamestnanec školy. Do budovy budú vchádzať v dvojiciach ( ZZ a žiak ) a čakať budú v rozstupoch minimálne 2 metre pred kabinetom VP. 


Vytvorené: 15. 4. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 4. 2020 13:42
Autor: Poljak