Riaditeľka školy:
Zástupkyne riaditeľky:
- II. stupeň - PaedDr. Renáta Burgelová
- I. stupeň - PaedDr. Martina Hollá
Triedni učitelia:
- 1.A Mgr. Iveta Čičvarová
- 1.B Mgr. Viera Pogádlová
- 1.C PaedDr. Eva Šimčeková
- 2.A Mgr. Svetlana Janečková
- 2.B Mgr. Marianna Vyparinová
- 2.C Mgr. Veronika Bellová
- 3.A PaedDr. Valentína Nevolníková
- 3.B Mgr. Daniel Obrcian
- 3.C Mgr. Ivana Trnková
- 4.A Mgr. Dagmar Špániková
- 4.B PaedDr. Eva Radičová
- 4.C Mgr. Jana Herichová
- 5.A Mgr. Andrea Hazuchová
- 5.B Mgr. Jana Dikantová
- 5.C Mgr. Michal Labaj
- 5.D Mgr. Mária Husáková
- 6.A Mgr. Katarína Bačová
- 6.B Mgr. Andrea Paľáková
- 7.A Mgr. Elena Antolová
- 7.B Mgr. Zuzana Smerčiaková
- 7.C Mgr. Ivana Starigazdová
- 8.A Mgr. Iveta Mikulášová
- 8.B Mgr. Zuzana Zemková
- 8.C Mgr. Lenka Mateášová
- 9.A Mgr. Andrej Štefaničiak
- 9.B Mgr. Ivana Hampelová
- 9.C Mgr. Jana Šuňová
Netriedni učitelia:
- Mgr. Lucia Zubeková
- Ing. Jana Jurkovičová
- Mgr. Jerguš Čáni
- Mgr. Ján Poljak
- Mgr. Monika Staroňová
- PaedDr. Tatiana Korčeková
Asistenti učiteľa:
- Kamila Hliničanová
- Mgr. Matúš Staník
- Mgr. Kristína Almanová
- Mgr. Mária Parajková
- Mgr. Monika Štaroňová
- Mgr. Anna Triebušníková
- Mgr. Zuzana Palková
- PaedDr. Tatiana Korčeková
Školský špecialny pedagóg:
- Mgr. Katarína Erhardtová
- Mgr. Zuzana Lehotská
ŠKD:
- 1. oddelenie: Bc. Mariana Géciová
- 2. oddelenie: Bc. Sandra Skačáni Szabová
- 3. oddelenie: Bc. Dana Klocková
- 4. oddelenie: Bc. Zuzana Gažová
- 5. oddelenie: Mgr. Anna Urbanová
- 6. oddelenie: Mgr. Adriana Bellušová
- 7. oddelenie: Mgr. Katarína Erhardtová
- 8. oddelenie: PaedDr. Tatiana Korčeková
- 9. oddelenie: Mgr. Zuzana Mišatová
Učitelia náboženskej výchovy:
- Mgr. Marián Bochnička - evanjelické náboženstvo
- Mgr. Adriana Bellušová - katolícke náboženstvo
- Mgr. Martin Chmúra - katolícke náboženstvo
Prevádzkoví zamestnanci:
- Žembová Libuša - ekonomický zamestnanec
- Riečičiarová Janka - upratovačka
- Staníková Jana - upratovačka
- Piatková Mariana - upratovačka
- Weberová Jarmila - upratovačka
- Perončíková Soňa - upratovačka
- Kmeť Boris - školník
Pracovníci školskej jedálne:
- Hatalová Marta
- Mičudová Daniela
- Šimčeková Anna
- Struhárová Gabriela
- Krišandová Alena
- Kmeťová Zuzana
- Trnovcová Drahoslava
- Zubeková Viera
- Fričová Katarína
- Tekelová Oľga
- Šmídová Anna
- Trnovcová Miroslava
- Gutleberová Vlasta