Obsah

Zamestnanci školy

 

Riaditeľka školy: 

  • Mgr. Alena Ridzoňová

 

Zástupkyne riaditeľky: 

  • II. stupeň - Mgr. Vlasta Kovačicová               
  • I. stupeň - PaedDr. Martina Hollá

 

Triedni učitelia:

  • 1.A    PaedDr. Valentína Nevolníková
  • 1.B    Mgr. Daniel Obrcian
  • 1.C    Mgr. Jana Herichová
  • 2.A    Mgr. Dagmar Špániková
  • 2.B    Mgr. Eva Radičová
  • 2.C    Mgr. Jana Brisudová
  • 3.A    Mgr. Ivica Bačíková
  • 3.B    Mgr. Viera Pogádlová
  • 3.C    Mgr. Hana Štrkolcová
  • 4.A    Mgr. Monika Staroňová
  • 4.B    Mgr. Marianna Vyparinová
  • 4.C    Mgr. Veronika Bellová
  • 5.A    Mgr. Andrea Hazuchová
  • 5.B    Mgr. Jana Dikantová
  • 5.C    Ing. Eva Psotková
  • 6.A    Mgr. Jana Krupová
  • 6.B    Mgr. Jana Šuňová
  • 7.A    Mgr. Lucia Zubeková
  • 7.B    Mgr. Katarína Triznová
  • 8.A    Ing. Jana Jurkovičová
  • 8.C    Mgr. Andrea Paľáková
  • 9.B    Mgr. Anna Triebušníková
  • 9.C    Mgr. Eva Laučíková

 

Netriedni učitelia:

  • Mgr. Ján Poljak - výchovný poradca
  • Mgr. Michal Labaj
  • Mgr. Juraj Budiský
  • Mgr. Miroslav Bodík
  • Mgr. Mária Hvoľková
  • Mgr. Mária Husáková
  • Mgr. Michaela Lacková

 

Asistentky učiteľa:

  • Mgr. Tatiana Korčeková
  • Kamila Hliničanová

 

Školský špecialny pedagóg:

  • Mgr. Katarína Erhardtová

 

ŠKD:

  • 1. oddelenie: Mgr. Anna Urbanová
  • 2. oddelenie: Mgr. Adriana Bellušová
  • 3. oddelenie: Bc. Dana Klocková
  • 4. oddelenie: Anna Špitková
  • 5. oddelenie: Bc. Emília Beťková
  • 6. oddelenie: Mgr. Tatiana Korčeková
  • 7. oddelenie: Mgr. Katarína Erhardtová
  • 8. oddelenie: Mgr. Mária Hvoľková

 

Učitelia náboženskej výchovy:

  • Mgr. Marián Bochnička - evanjelické náboženstvo
  • Mgr. Adriana Bellušová - katolícke náboženstvo
  • Mgr. Martin Chmúra - katolícke náboženstvo

 

Prevádzkoví zamestnanci:

  • Žembová Libuša - ekonomický zamestnanec
  • Koniarová Elena - upratovačka
  • Staníková Jana - upratovačka
  • Haviarová Martina - upratovačka
  • Weberová Jarmila - upratovačka
  • Kmeť Boris - školník

 

Pracovníci školskej jedálne:

  • Brunčiaková Iveta
  • Sedláčková Nadežda
  • Šimčeková Anna
  • Červeňová Darina
  • Struhárová Gabriela
  • Krišandová Alena
  • Kmeťová Zuzana
  • Trnovcová Drahoslava
  • Škvarková Agáta
  • Zubeková Viera
  • Paulínyová Alena
  • Tekelová Oľga
  • Piatková Ľudmila