Obsah

Metodické stretnutie pre učiteľov techniky

Typ: ostatné
Metodické stretnutie pre učiteľov techniky 2Dňa 21.11.2019 sa na ňom zúčastnili učitelia techniky ZŠ v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Liptovský Mikuláš.
Vyučujúci mali možnosť sa oboznámiť s novými učebnými a metodickými materiálmi. V teoretickej časti boli predvedené ukážky nových učebných pomôcok a ich aplikácia do vybraných tematických celkov.
V praktickej časti pracovali učitelia na univerzálnom strojnom zariadení Unimat Classic -od lupienkovej pílky k zvislej vŕtačke a fréze až k sústruhu na obrábanie kovov. Tieto zariadenia ZŠ M.R. Martákovej získala prostredníctvom nadácie Kia Motors Slovakia Pomôcky a metodický materiál poskytnutý našej škole sa bude naďalej využívať na skvalitnenie a zatraktívnenie vyučovacieho procesu na našej škole.

Pozn.: Viac fotografií vo fotogalérii.


Vytvorené: 28. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 28. 11. 2019 13:07
Autor: