Beseda "Kuul"
25.4. sme opäť mali besedu s Tomášom Kučerom „Kuul“, tentokrát na tému “Separácia odpadu v lesoch.” Diskutovali sme o tom, ktoré odpadky kam patria. Besedu sme ukončili zaujímavým „zvukovým kvízom“. Za účasť dostal každý peknú magnetku.
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
1. 5. 2025 20:00
Dátum poslednej aktualizácie:
1. 5. 2025 20:06
