Účasť na JOJ Florbal Cupe
V dňoch 21. až 23. apríla 2026 sa naši mladí športovci zúčastnili JOJ FLORBAL CUP-u v Liptov aréne. Pre dievčatá to bola prvá skúsenosť na charitatívnom turnaji, kde sa umiestnili na 11. mieste, pričom dokázali získať jedno víťazstvo. Chlapci sa umiestnili na 6. mieste zo 14 škôl, keď v základnej skupine dvakrát zvíťazili a raz prehrali. V štvrťfinále sa im podarilo remizovať s Trenčínom 2:2, no prehrali na samostatné nájazdy.
Ďakujeme všetkým zúčastneným za reprezentáciu školy a pani učiteľkám za podporu v hľadisku.
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
13. 5. 2026 12:56
Dátum poslednej aktualizácie:
13. 5. 2026 12:57
