ZŠ Márie Rázusovej – Martákovej
Základná škola
Márie Rázusovej-Martákovej
ZŠ Márie Rázusovej – Martákovej
Základná škola
Márie Rázusovej-Martákovej
S čím Vám môžeme pomôcť ?
rozšírené vyhľadávanie

Keď pomoc baví a zábava pomáha.

Keď pomoc baví a zábava pomáha.

Liga nápadov je projekt, ktorý vznikol s podporou Komenského inštitútu. V záujmovom útvare Liga nápadov pracuje 35 žiakov 3. a 4. ročníka našej školy, ktorí si na začiatku roka vymysleli skvelé nápady a postupne ich realizujú so svojou pani učiteľkou.

Tak čo sa nám teda už podarilo?

  • Zorganizovali sme súťaž o najkrajší obrázok na tému Les a zvieratá. 1. miesto vyhral Matyáško Svítek, srdečne gratulujeme.
  • Zábavu - Noc v škole sme spojili s pomocou našim pani upratovačkám, ktoré nám ukázali, že ich každodenná práca je veľmi náročná, dôležitá a cenná. Upratovať školu sme si vyskúšali na vlastne koži a nie je to teda žiadna sranda.
  • Vyrábali sme zdravé guličky, v spolupráci s Evkou Piatrikovou z projektu Preber sa, ktoré sme následne predávali v Aurelica coffee. Dostali sme ako sponzorský dar od Evky vlastné tričká s našim logom Ligy nápadov, z ktorých sa veľmi tešíme.
  • Spolu s ostatnými žiakmi a pani učiteľkami našej školy sme v mesiacoch november a december realizovali mikulášsku zbierku krmiva, diek, plachiet a hračiek pre LM útulok. Dňa 14. 12. sme navštívili LM útulok, odovzdali sme zbierku a 80 EUR z dobrovoľného príspevku za naše zdravé guličky.
  • Počas celého polroka žiaci z Ligy nápadov, v spolupráci so 7. oddelením - pani vychovávateľkou Katkou Erhardtovou vyrábali rôzne výrobky s vianočnou tematikou, ktoré sme ponúkali za dobrovoľnícky príspevok v našom vianočnom stánku v poobednom čase v areáli školy, spolu s fajným punčom. Vyzbierali sme krásnych 203 EUR z predaja našich výrobkov, ktoré určite pôjdu na dobrú vec, o všetkom Vás budeme informovať . Veeeľmi pekne všetkým zúčastneným ĎAKUJEME.

My ešte nekončíme, chceme toho ešte veľa stihnúť a už teraz sa tešíme na ďalšie krásne akcie, ktoré majú zmysel.

Ďakujeme za podporu a ak máte na nás otázky či máte nápad, napíšte nám na: liga.napadov@gmail.com

Dátum vloženia: 11. 1. 2023 15:21
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 1. 2023 15:27

Aktuality

Facebook

Fotogaléria

Náhodná fotogaléria

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Darujte 2 % z dane

2%

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4