ZŠ Márie Rázusovej – Martákovej
Základná škola
Márie Rázusovej-Martákovej
ZŠ Márie Rázusovej – Martákovej
Základná škola
Márie Rázusovej-Martákovej
S čím Vám môžeme pomôcť ?
rozšírené vyhľadávanie

Biologicko-jazyková exkurzia vo Viedni

Biologicko-jazyková exkurzia vo Viedni

Dňa 24.10.2022 sa žiaci 9. ročníka zúčastnili biologicko-jazykovej exkurzie vo Viedni.

Žiaci v skorých ranných hodinách nastúpili do autobusu a vydali sa na cestu za dobrodružstvom, spoznávaním niečoho nového, na cestu plnú zážitkov. Navštívili "Stephansdom", prírodopisné múzeum, záhrady v "Schӧnbrunne", zábavný park Prater.

Na spiatočnej ceste pred rakúsko-slovenskými hranicami absolvovali aj krátku zastávku v mestečku Kittsee, kde navštívili čokoládovňu Hauwirth. Žiaci sa oboznámili nielen s jej históriou v podobe filmu, ale „nakukli“ aj do procesu výroby. Bezplatne ochutnali čokoládové pochúťky z ich výroby.

Nabitý program biologicko-jazykovej exkurzie žiaci zavŕšili "shoppingom" v jednom z nákupných centier v Bratislave. Keďže návrat žiakov domov bol v neskorých hodinách, za odmenu dostali 2 hodiny riaditeľského voľna, ale potom už ďalej pokračovali vo výučbe podľa platného rozvrhu hodín.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za veľkú pomoc pri realizácii biologicko-jazykovej exkurzii našim kolegyniam, pani učiteľke Jurkovičovej, Husákovej, Triebušníkovej a Burgelovej.
Taktiež veľké poďakovanie patrí Rade rodičov, ktorí uvoľnili časť rozpočtu a finančne prispeli na biologicko-jazykovú exkurziu.

Mgr. Andrea Paľáková a Mgr. Eva Laučíková

Dátum vloženia: 10. 1. 2023 20:17
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 1. 2023 20:18

Aktuality

Facebook

Fotogaléria

Náhodná fotogaléria

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Darujte 2 % z dane

2%

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4