Obsah

LIPTOVSKÁ KINDERIÁDA

Typ: ostatné
3. 5. 2019

Žiaci Základnej školy Márie Rázusovej-Martákovej dňa 3. mája 2019  sa zúčastnili v rámci medzinárodného dňa atletiky atletickej súťaže - Liptovská Kinderiáda, ktorá sa konala na Základnej škole J. Kráľa.

Naši žiaci – Nemec Adam 5.C, Gubášová Ivana 5.B, Šuňa Michal 4.B,  Kubušová Viktória 4.B, Dinda Tomáš 3.B, Rázgová Dominika 3.B, Kopček Jakub 2.B a Balcová Laura 2.B sa umiestnili na vynikajúcom 1. mieste z jedenástich základných škôl.

Svoje sily si zmerali v nasledovných disciplínach:  druháci – skok z miesta, tretiaci – hod plnou loptou, štvrtáci – hod plnou loptou a piataci – skok z miesta. Všetci súťažiaci tiež absolvovali beh na 30 m. V štafete nás reprezentovali:  Gubášová Ivana, Šuňa Michal, Kubušová Viktória a Nemec Adam.

Všetkým súťažiacim gratulujeme k vynikajúcemu výsledku a prajeme veľa športových i osobných úspechov 😊


Vytvorené: 16. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 16. 5. 2019 10:21
Autor: