Obsah

Jesenná olympiáda

Typ: ostatné
Posledný septembrový týždeň sa v našom školskom klube detí konala už tradičná Jesenná olympiáda.

V utorok 24.9. súťažili prváci v nasledovných športových disciplínach: reťazový skok do diaľky, prenášanie loptičky na tenisovej rakete okolo kužeľov a triafanie loptičiek na cieľ.  Vo štvrtok 26.9. si zmerali medzi sebou sily druháci a štvrtáci. Namiesto reťazového skoku do diaľky mali slalom s hokejkou a loptičkou pomedzi kužele. V piatok súťažili tretiaci. Nebolo dôležité, kto vyhral...Všetky deti súťažili v duchu fair play a ochotne sa zapojili do tejto peknej akcie. Teší nás, že pohyb sa stal prirodzenou a každodennou súčasťou života  nášho školského klubu detí.

Viac fotogaléria ŠKD


Vytvorené: 7. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 8. 10. 2019 06:30
Autor: ŠKD