Obsah

AKO SME PIEKLI „APPLE CRUMBLE“

Typ: ostatné
AKO SME PIEKLI „APPLE CRUMBLE“ 16. ročník
POZN.: Viac fotografií vo fotogalérii.

V mesiaci Marec sa žiaci 6. ročníkov, medzi ktorými boli aj naši hokejisti, zúčastnili zážitkových hodín, ktoré si pre nich pripravili pani učiteľky Mgr. Katarína Balvoňová a Mgr. Jana Dikantová. Určite Vás zaujíma, čo na tejto zážitkovej hodine naši žiaci robili. 
V šiestackej učebnici Project 2 sa žiaci oboznámili s prípravou tradičného anglického dezertu na spôsob nášho jablčníka - Apple Crumble. Pani učiteľky sa rozhodli, že neostanú len pri teórií, ale že si so žiakmi tento chutný dezert aj upečú. A tak sa aj stalo. Žiaci mali možnosť pani učiteľkám predviesť nie len svoje jazykové zručnosti, ale aj svoju šikovnosť a obratnosť v kuchyni. Odmenou im bol tento chutný dezert, ktorý si sami upiekli a ktorým rozvoňali chodby našej školy. 


Vytvorené: 16. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 16. 5. 2019 16:23
Autor: